Ak17 Clann[SaMp]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ak17 Clann[SaMp]

AK 17 Clann
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Liitu(mis vaja läheb)

Go down 
+4
SirRain
kõvamees12
bigfreeze
Admin
8 posters
AutorTeade
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 19
Registration date : 14/04/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: Liitu(mis vaja läheb)   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeLaup Apr 21, 2007 2:34 pm

Kuidas ma liitun mida ma kirjutan?
*oma päris nimi
*Oma Mängu Nimi
*koht kus saame sinuga ühentust võtta(msn,e-mail jne..)
*kus oled hea (laskmine,sõitmine jne...)
*miks peaks sinu vastu võtma?
Tagasi üles Go down
https://ak17-samp.forum.co.ee
bigfreeze
Halb Laskur
Halb Laskur



Postituste arv : 8
Registration date : 26/05/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitu(mis vaja läheb)   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeLaup Mai 26, 2007 12:14 pm

tegelt ma ei viitsi liituda ma niisama räägin ja tulen vb võistlustele
Tagasi üles Go down
kõvamees12




Postituste arv : 1
Registration date : 17/07/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: liitumine   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeTeis Juul 17, 2007 8:28 am

*oma päris nimi:kenneth
*Oma Mängu Nimi:[ak17]eestimees12
*koht kus saame sinuga ühentust võtta:*kus oled hea:sõitmises,lennukiga sõitmises, tulistamises
*miks peaks sinu vastu võtma?:sest teen väga palju meeskonna tööd
Tagasi üles Go down
SirRain




Postituste arv : 1
Registration date : 26/07/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitu(mis vaja läheb)   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeNelj Juul 26, 2007 5:10 pm

*oma päris nimi Rain
*Oma Mängu Nimi SirRain
*koht kus saame sinuga ühentust võtta(msn,e-mail jne..) msn: estoniaangel@hotmail.com hot: hihopp@hot.ee
*kus oled hea (laskmine,sõitmine jne...) mootorattaga sõitmine, tulistamine,tean los santos linna täitsa peast
*miks peaks sinu vastu võtma?sest ma olen aus ja lojaalne, ma ei vaidle liiderile kunagi vastu ja ma tean sa-mp kohta üpris palju

muude: ma võtan enda liitumise tagasi, krt te olete nii ebaaktiivsed mis te olete surnud we et ei saa korraks internetis käia?


Viimati muutis seda (Esm Okt 29, 2007 3:18 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Joonas

Joonas


Postituste arv : 3
Age : 32
Registration date : 08/08/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: Tahaks liituda!!   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:56 pm

Minu nimi on Joonas [päris nimi], minu nimi mängus on Joonas aga kui saaksin liituda siis [AK17]Joonas, minu MSN on liider12@hotmail.com ja mail on joonas.mannik@mail.ee,minu head oskused mängus= tean LV ja SF mappi peaaegu peast (LV nats paremini), oskan lasta hästi autost kui istun kõrval või taga, oskan ka hästi autoga sõita! Ma ei oska hästi vastata, miks te peaksite mind vastu võtma aga võibolla sellepärast, et mul on seal mängus head kogemused, ei vaidle vastu, kuulan käske jne! Loodan et saan liituda.
Tagasi üles Go down
N0HIK




Postituste arv : 1
Registration date : 17/08/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: liituks   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:29 am

*oma päris nimi:Kevin
*Oma Mängu Nimi:N0HIK
*koht kus saame sinuga ühentust võtta: margus0000@msn.com
*kus oled hea:ma olen hea kõikide sõõidukitega sõitmises,tunnen normilt mappi,mulle meeldib eriti lasta autost,ma olen mänginud paljudes servudes ja olen teinud jõhkralt neid kidnappe ja raha on läinud nagu putru alati.
*miks peaks sinu vastu võtma? Mulle meeldib clannis olla kui mehed teevad igasuguseid asju koos.Aga kui mõni clan member peaks midagi mulle ütlema siis ytlen vastu mul suva.Te peaksite võtma mu clanni sellepärast et ma olen norm mängija ja ei vaidle vastu kui midagi öeldakse...
Tagasi üles Go down
leopart007




Postituste arv : 1
Registration date : 27/08/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: liitumine   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 5:37 am

*oma päris nimi:kenneth-marten
*Oma Mängu Nimi:Cobra
*koht kus saame sinuga ühentust võtta:kenneth-marten@hotmail.com
*kus oled hea:lennukiga ja autoga sõitmises
*miks peaks sinu vastu võtma?:sest ma ei vaidle liidrile vastu ja kui clanni mees on kuskil kaugel ja tal ei ole transpordi vahentit siis lähen aitan teda
Tagasi üles Go down
blackmaze
Halb Laskur
Halb Laskur



Postituste arv : 6
Registration date : 29/08/2007

Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: liitumine   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 10:21 am

*oma päris nimi: Kristjan Harri
*Oma Mängu Nimi: blackmaze
*koht kus saame sinuga ühentust võtta: Kristjanlaur@hotmail.com
*kus oled hea: oskan hästi assault relvadega kaugele lasta, lendan hästi kopteri ja lennukiga.
*miks peaks sinu vastu võtma?: mulle meeldib kaaslasi aidata ja ma ei vaidle liidrile kunagi vastu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liitu(mis vaja läheb) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitu(mis vaja läheb)   Liitu(mis vaja läheb) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Liitu(mis vaja läheb)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Laulu Lisamis vajadused (mida on vaja et lisada)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ak17 Clann[SaMp] :: Clannist :: Liitu-
Hüppa: